درباره ما
این وبگاه ، دیگر به روز نمیشود ! انشاءالله در سنگری دیگر فعالیت خواهیم کرد .
صفحه ها
خانه
دوستان
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
بازدید کنندگان : 326884
تعداد نوشته ها : 422
دیدگاه ها : 1897
PageRank
Rss
لوگوی حمایتی
Zion
تکاوران جنگ سایبر
استفاده از مطالب این پایگاه تنها در صورت ذکر یک صلوات ، به نیت تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) بلامانع می‌ باشد

يادت هست وقتي بچه بوديم، موقع بازي وقتي يك نفر كم مي‌آورد شروع مي‌كرد به جر‌زني. هر كاري مي‌كرد تا يك بار، فقط يك بار بازي را ببرد. اين وسط كار‌هاي عجيب و غريب، مسخره، كار‌هايي كه معلوم بود از حرص و حسد است، انجام مي‌داد. آن موقع با خودمان مي‌گفتيم بازي است و مهم نيست، بچه است و نمي‌فهمد، دفعه‌ي بعد داخل بازي‌ها‌يمان راهش نمي‌دهيم. اكنون دشمن ذليل هم، دوست داري اسمش را بگذار غرب، آمريكا، صهيونيست، وهابيون يا ...، شروع كرده به جر‌زني. بهتر بگويم علني جر مي‌زند. يك وقت هست سرت را كه بر مي‌گرداني، من جاي مهره را عوض مي‌كنم و تو يا مي‌فهمي يا نمي‌فهمي. يك وقت هم هست اوضاع اين‌قدر خراب است كه دو حركت مانده تا من كيش و مات شوم. آن‌وقت است كه پنهان كاري را كنار مي‌گذارم و دست به هر كاري مي‌زنم تا شايد راه فراري از شكست بيابم؛ غافل از اين‌كه نهايتاً‌ دو حركت مي‌شود سه حركت، ولي آخرش شكست است. شكستي همراه با حقارت. تو هم مطمئن و آرام از اين‌كه برنده‌ي اين بازي هستي، از ته دل هم به من مي‌خندي. دشمن هم همين وضعيت را دارد. همين است كه مي‌گويم دشمن ذليل است. تحريم‌هاي گاه و بي‌گاه به بهانه‌هاي واهي، بيانيه‌ها و مصوبه‌هاي نمايشي، فيلتر كردن كاربران ايراني در فضاي سايبري، حمايت مستقيم و غير‌مستقيم از عناصر ضد‌انقلاب و اخيراً ترور دانشمندان جوان ايراني. اين‌ها همه‌اش نشانه‌ي ذلت دشمن است.

گر‌چه ما هم نبايد فقط بنشينيم و بخنديم. چرا كه دشمن بچه‌ي هشت، نه ساله نيست. به او امان بدهي، مهره‌هاي شطرنج را از نو، آن‌طور كه مي‌خواهد مي‌چيند. آن‌وقت تو بايد پرچم سفيد را دو دستي بالا ببري، البته اگر او به تو امان بدهد.

حالا بايد چه‌كار كنيم؟ مي‌داني يكي از موهبت‌هاي الهي كه به بركت جمهوري‌اسلامي و امام به من و تو عطا شده چيست؟ دست رهبري فرزانه، حكيم و هميشه در صحنه كه بر سر ماست. در روزگاري كه شياطين حكومت خود را آرمان‌شهر معرفي مي‌كنند و به اسم حقوق بشر و مبارزه با تروريستم مردمان بي‌گناه را به رگبار مي‌بندند، آقاي ما ‌همچون ماه شب چهارده، ظلمات را روشن نموده‌اند. كافي‌ست به جاي اين‌كه نوك پايت را نگاه كني، سرت را كمي، فقط كمي بلند كني.

حتماً شنيده‌اي كه آقا فرموده‌اند: ما امروز در شرايط بدر و خيبريم، نه شعب ابي‌طالب. در شعب موضع، موضع انفعال بود. همه منتظر امداد غيبي الهي بودند، كاري هم نمي‌شد كرد. عرصه تنگ شده بود و دشمن هم قدر. در بدر و خيبر، كار‌زار جهاد بود و مبارزه. بايد تلاش مي‌كردي و عرق مي‌ريختي و هزينه مي‌دادي. دشمن هم فقط هاي‌و‌هوي داشت و بس.

خوب كه نگاه كني، مي‌بيني الآن هم دشمن فقط داد و فرياد مي‌كند. هر‌چه حلقه‌ي تحريم را تنگ‌تر كردند، جوان ايرانيِ مؤمن و معتقد، دانشمند و آگاه، قله‌هاي علم و تكنولوژي را با سرعت بيشتر فتح كرد و دنيا را انگشت به دهان گذاشت. ديدند تحريم‌ها بي‌فايده است، با تبليغات و زر و وعده‌هاي رنگارنگ سعي كردند، جوان ايراني را فريب بدهند. غافل از اين‌كه كسي كه ملاك عملش، اعتقاد باشد، فريب دنيا را نمي‌خورد. دست آخر هم روي آوردند به ترور‌هاي زنجيره‌اي. جالب اين‌جاست كه حتي براي ظاهر‌سازي هم اين عمل وقيحشان را تكذيب نكردند. هنوز هم نفهميده‌اند كه جوان ايرانيِ مؤمن و معتقد، دانشمند و آگاه، يكي، دو تا يا سه تا نيستند؛ كه ايران مهد تولد و تبلور چنين جواناني‌ شده است. هيچ وقت نمي‌فهمند كه اين حيله هم مانند ترفند‌هاي قبلي نتيجه ندارد. اهل ذلالت، هميشه در ظلماتند و خدا با اهل ايمان است.

دشمن با ترور امثال احمدي‌روشن‌ها، تحريم نفت، لشكر‌كشي به مرز‌هاي آبي و تبليغات بي‌وقفه مي‌خواهد من و تو را بترساند؛ تا ما نا‌اميد از امكان مقابله با سايه‌اي روي ديوار، كه به ديوي مي‌ماند، به گوشه‌اي كز كنيم و در لاك خود‌مان فرو برويم. پس نگو منِ‌ جوان يا منِ دانشجوي بي‌تجربه، كاري نمي‌توانم بكنم. تا‌كنون اين‌گونه نبوده، از اين به بعد هم نبايد باشد. جهاد علميِ تو خار كه نه شمشير برّاني است بر چشم دشمنان. حواسمان باشد كه جهاد زير پتو نمي‌شود و جهاد‌گر شدن ساده نيست. جهاد، سختي و ملالت دارد و تلاش مي‌خواهد و مرد ميدان. جهاد‌گر، ايثار‌گر است و خستگي‌ناپذير. محكم است و شجاع.

پس نترس كه سايه ترس ندارد، دست آقا هم بر سر ماست. سگ را ديده‌اي؟ ظاهري ترسناك دارد ولي كافي است سنگي را توي مشت تو ببيند، مثل موش فرار مي‌كند. سنگت را انتخاب كن و دشمن را نشانه برو.

 


 

متن انگليسي 

 

 

 

 

 دسته ها : اطلاع رساني
دوشنبه 1390/11/17 20:30
X